EkonomiGenelGündem

ATM’lerden anında çekin! 50 bin TL’ye kadar acil ihtiyaçlarınız için…

İş Bankası, acil ihtiyaçlar için kredi paketini resmen duyurdu. Anında Kredi kapsamında açıklanan ihtiyaç kredisinde belli bir limite kadar olan başvurular tek bir SMS ile yapılabiliyor. İş Bankası‘nın sunduğu anında kredi kampanyası ile bağlantılı olarak ayrıca hazır kredi paketi bulunuyor. 50 bin TL’ye kadar çekilebilen kredinin detayları haberimizde…

Hazır kredi paketi ile müşterilere kişiye özel bir limit belirleniyor. Müşteriler anında kredi başvuruları ile kendi kazanç durumlarına göre ödeme planı oluşturup nakit ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

KAMPANYA DETAYLARI

Kredinin üst limiti 50 bin TL olarak uygulanıyor. Müşterilerin 50 bin TL’ye kadar olan kredileri için banka şubesine gitmelerine gerek görülmüyor. Dijital kanallar üzerinden yapılacak başvuruların ardından onay çıkarsa kredi anında kullanılabiliyor.

Anında kredi kampanyası için sağlanan özellikler ise bankanın web sitesinde duyuruldu. 50 bin TL’ye kadar olan krediler 36 ay vadeyle alınabiliyor, ilk taksit ödemeleri ise 3 ay sonra olacak şekilde yapılabiliyor.

50 bin TL üzerindeki tutarda krediler için ise 24 ay vade uygulanıyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

Anında Kredi başvuruları;

İşCep’ten yapılacaksa: Krediler > Kredi Başvurusu Yap > Anında Kredi veya Başvurular > Krediler > Anında Kredi adımlarının,

İnternet Şubesinden yapılacaksa: Kredilerim > Anında Kredi veya Başvuru-Ürünler > Anında Kredi adımlarının
Bankamatikten yapılacaksa: Diğer İşlemler > Başvurular > Anında Kredi adımlarının takip edilmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir