EkonomiGündem

Vakıfbank Konut Satışı: 41 bin liraya 244 metrekare müstakil ev satılıyor!

Kamu bankası Vakıfbank tarafından emlak sektörünün durgunluğunu hızlandıracak gayrimenkul ilanları yayımlandı. Vakıfbank tarafından 41 bin liraya müstakil ev satılıyor. Satışlar sadece bununla sınırlı kalmıyor ve 3+1 daireleri bile piyasa değerinden çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

2+0 EV 39 BİN LİRA

Vakıfbank tarafından ilan edilen konut satış sitesinde en ucuz ev 39 bin liraya satılıyor. Konu ile ilgili olarak Osmaniye Merkez’de yer alan Fakıuşağında yer alan konut için 39 bin lira teklif fiyatı belirlendi. Bu konut banka tarafından 2+0 olarak açıklandı ve Osmaniye’de yer alan başka bir konut için 41 bin lira teklif fiyatı belirlendi.

244 METREKARE EV 41 BİN LİRA

Vakıfbank’ın ilan ettiği satış listesinde en ucuz müstakil ev de 41 bin liraya satışa çıkarken Sivas Gemerek’te yer alan konuta dair özellikler de açıklandı. Bu evin 244 metrekare olduğu belirtildi.

Ayrıca Vakıfbank’ın gayrimenkul satış platformunda tüm vatandaşlar için kendi şehrinde konut arama özelliği de aktif. Ekranda sol tarafta bulunan filtrelerden kendi şehrinizde bulunan ilanları fiyat ve kategori belirleyebilirsiniz.

Yeni konut satışları hakkında herhangi bir gelişme olduğunda veya bir ilan yayımlandığında okuyucularımızı anlık olarak haberdar edeceğiz.

Vakıfbank’ın konut satışı yaptığı ve ilanları yayımladığı sayfa için TIKLAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir