EkonomiGündem

Evden paketleme işi ile haftada 800 TL kazanın! Başvurular İŞKUR’dan

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından ev hanımlarına yönelik projeler hayata geçiriliyor Bu doğrultuda İŞKUR tarafından sağlanan olanak ile ev hanımları evden çalışarak para kazanabiliyor.

Evde para kazanarak aile bütçesine destek olmak isteyen ev hanımları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından imkan sağlanıyor. Bu doğrultuda “evde paketleme” projesiyle beraber ev hanımları para kazanabilecek.

DETAYLAR BELLİ OLDU

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) evde paketleme iş imkanından yararlanmak isteyenler kendilerine en yakın Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) müdürlüğüne gitmek zorunda ve orada Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) evde ek iş başvuru formunu doldurması gerekiyor.

Konu ile ilgili olarak ev hanımları bu başvuru formunu doldurduktan sonra eğitim sertifikası belgelerinin hepsi İŞKUR’da görevli meslek danışmanları tarafından kayıt altına alınacağı gibi süreçten sonra iş başvuru formu dolduran ev hanımının kullanmakta olduğu veya kendisiyle iletişime geçilecek cep telefonu numarası ve iletişim bilgileri de kaydedilecek.

Bunun ardından bilgiler sisteme eklenecek ve havuz içinde uygun olan nitelikte kadınlara eşleştirme yapılarak SMS yolu ile iletişime geçilecek.

YAPILACAK İŞLER VE KAZANILACAK TUTAR

İŞKUR tarafından belirlenen yapılacak olan işler ise “Nikah şekeri, bitki çayı paketleme, sabun, tel toka kutulama, kulak çubuğu ambalajlama, poşet katlama, cetvel seti hazırlama, küpe arkası takma, takı tasarımı, tırnak kutulama, mandal montajı, gömlek yakası dikme, peçete halkası yapma” şeklinde belirlendi.

Ev hanımları bu işleri evlerinden yaparak 600 lira ile 800 lira arasında kazanç sağlayabilecektir.

Başvuru için TIKLAYIN.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir