Fatura ödemesi yapanlara 100 lira hediye verilecek! Hemen başvurun

Türkiye’de bankalar tarafından çeşitli kampanyalar başlatılıyor. Yapı Kredi Bankası tarafından fatura ödemeleri hakkında bir kampanya başlatıldı. Banka tarafından başlatılan kampanya kapsamında fatura talimatı veren müşterilere 100 TL’ye varan puan verileceği belirtildi. Ayrıca bu kampanyaya 10 Ekim’e kadar katılınabilir.

100 LİRA HEDİYE

Yapı Kredi Bankası fatura veya HGS talimatı veren müşterilerine 100 TL’ye varan puan hediye edecek. Bu konu hakkında banka tarafından bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada kampanyanın tanıtımı yapıldı ve “11 Eylül – 10 Ekim 2021 tarihleri arasında hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye!” denildi.

KAMPANYANIN KOŞULLARI

Tüm bunların yanı sıra kampanyanın koşulları hakkında Yapı Kredi tarafından bir açıklama yapıldı. Bu açıklamada şöyle denilerek koşullar paylaşıldı:

11 Eylül – 10 Ekim 2021 tarihleri arasında, müşterilerimizin bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel ya da World Business kredi kartından verecekleri; İlk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, 2 yeni talimat için 25 TL, 3 yeni talimat için 45 TL, 4 yeni talimat için 70 TL, 5 yeni talimat için 100 TL puan kazanabileceklerdir.

Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
Kampanya, sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.

Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Eylül – 10 Kasım 2021 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.

15 KASIM’A KADAR YANSITILACAK

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Kasım 2021 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır.

Puanların yansıtılması 2 iş günü kadar sürebilir.

Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.

Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

ÖDÜL VERİLMEYECEK

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Cep telefon faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.

Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir.
Kampanya kapsamında Hızlıcep talimatları ödüllendirilmeyecektir.

KAMPANYAYA KATILIM

World Business kart ile kampanyaya katılım için, TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra şirket müşteri numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir ve en fazla 100 TL ödül kazanabilir.

SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.