EkonomiGündem

Acil nakit ihtiyacı olanlara 1600 lira destek!

Türk Ekonomi Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruya göre emekli maaşını TEB’e taşıyan emeklilere 1600 liraya varan promosyon ödemesi yapılıyor. 36 ay boyunca maaşını TEB’den almaya söz veren ve 2 adet otomatik ödeme talimatı veren emekli maaş müşterilerine 1600 liraya kadar promosyon ödemesi yapılabileceği ifade edildi.

300 TL’YE VARAN İNDİRİM

TEB bonus karta başvuran emekli müşterilere kredi kartlarıyla yapacakları 100 TL’lik sağlık ve market alışverişlerinde 10 TL, 6 ay boyunca her ay 50 TL toplamda ise 300 TL’ye varan indirim fırsatı sunulacağı belirtilen duyuruda kampanya koşulları da paylaşıldı.

KAMPANYA KOŞULLARI

Konu ile ilgili olarak kampanya koşulları ise şöyle paylaşıldı:

Kampanya 24.05.2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır.

Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve TEB Bankasında en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekmektedir.

Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatları için geçerli olup verilen ürün ve/veya taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Talimat adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır.

36 AYLIK TAAHHÜT

Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler.

TEB Emekli dünyasının avantajlarından yararlanmak ve 1.600 TL’ye varan nakit promosyon fırsatını kaçırmamak için TEB Şubeleri ile iletişime geçebilir veya Cepteteb Mobil/Bireysel İnternet Şubemizden emekli maaş taahhütnamesini ve Kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayabilirsiniz.

Nakit promosyondan yararlanabilmek için müşterilerimiz kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını bankamıza taşımaları gerekmektedir.