EkonomiGündem

Nakit ihtiyacı olanlara Garanti Bankasından anında 1500 lira nakit

Garanti Bankasının kurumsal internet sitesi üzerinden çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda emekli maaşını Garanti BBVA’dan alanlara 1500 liraya kadar nakit promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi. Bu konu hakkında yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

YAPILAN AÇIKLAMA

“Emekli maaşını Garanti BBVA ‘dan alan tüm emekli maaş müşterilerimize, Garanti BBVA Mobil ve internet Bankacılığından, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından yapacağı havale ve hafta içi saat 16:00 ya kadar yapılacak EFT işlemleri ücretsizdir. Garanti BBVA’lı emekliler şubeye gitmeye gerek kalmadan, Garanti BBVA mobil veya müşteri iletişim merkezi aracılığıyla maaşlarını kolayca Garanti BBVA’ya taşıyabilecek”

3 YIL SÖZ VERİLECEK

Tüm bunların yanı sıra banka tarafından kampanyanın koşulları paylaşıldı. Bu ödemeden yararlanmak isteyen emeklilerin 3 yıl aynı bankadan emekli maaşı almaya söz vermesi gerekiyor. Bu doğrultuda 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 1000 lira, 1.500-2.500 lira arasında emekli maaşı alanlara 1.250 lira, 2.500 lira ve üstünde maaş alanlara ise 1.500 lira nakit promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanyanın koşulları ise şöyle ifade edildi:

Promosyon ödemesi, müşterinin “Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesini imzalaması sonrasında, bankamıza ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Taahhüt süresi boyunca promosyona konu olan maaş için banka değişikliği gerçekleştirilemeyecektir.

Taahhüt süresi içinde vefat haricinde herhangi bir nedenle SGK tarafından gelir/aylık ödememin kesilmesi veya herhangi bir sebeple gelir/aylığının farklı kuruma taşınması durumunda; veya müşterinin taahhüt süresi dolmadan promosyon taahhüdünü sonlandırmak istemesi durumunda, promosyon ilişkisi iptal edilecek olup, Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın kalan taahhüt süresi dikkate alınarak kıstelyevm usulü ile ödenen promosyon tutarı iade edilecektir.

Kuruşu kuruşuna çekim için Paracardla işlem yapılmalı ve Garanti BBVA ATM’de Para Çekme Menüsünden “Bakiyenin tamamı” seçilmelidir. Bu uygulama, Garanti BBVA ATM’nin madeni para stokuyla sınırlıdır; yeterli madeni para olmaması durumunda ödeme gerçekleşmeyebilir.

Emekli maaşı dışındaki gelirler için belge istenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir