EkonomiGündem

T.C kimlik numarası ile başvuru yaparak istenilen tutarda nakit çekebilirsiniz! 3 ay geri ödeme yok

Yapı Kredi Bankası tarafından kredi kampanyası başlatıldı. Bu kampanya kapsamında 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç duyulan tutarda nakit çekilebileceği ifade edildi. Banka tarafından yapılan açıklamada kredi çeken vatandaşların 3 ay sonra geri ödeme yapacağı ifade edildi. Başvuru yapacak olan vatandaşların ise Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesine T. C kimlik numarası veya kullanıcı kodu ile giriş yaparak başvuru yapabileceği bildirildi.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ

Banka tarafından yapılan açıklamada “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen gerçekleştirebilirsiniz.” ifadelerine yer verildi. Başvuru esnasında Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyasın seçilmesi gerektiği bildirildi.

AZAMİ 120 GÜN SONRASI

Açıklamada kampanya seçildikten sonra ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde geleceği vurgulandı.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Söz konusu kampanyanın detayları ise şöyle ifade edildi:

Kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulmaktadır.
Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.

Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.

Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi için de geçerlidir.

Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi’ne T.C. kimlik numaranız veya kullanıcı kodunuz ile giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.