EkonomiGündem

Audi, Honda, VolksWagen otomobiller 50 bin liraya satılıyor!

Koronavirüs pandemisinin patlamasından dolayı fabrikalarda araç üretiminin düşmesinden kaynaklı olarak otomobil fiyatları arttı. Bunun üzerine toplu taşıma kullanmak istemeyen vatandaşlar ikinci el otomobil almak için araştırmalara başlamışlardı. Sıfır otomobil fiyatlarının artmasından kaynaklı olarak ikinci el otomobil piyasasında da fiyatlar arttı.

İkinci el araç satış sayfalarında ise 50 bin ile 100 bin TL arasında değişen fiyatlarla birçok otomobil satışa çıkarıldı. Özellikle 50 bin lira bandında Audi, VolksWagen, Honda tarzı otomobiller dikkat çekiyor. Bu doğrultuda araçların fiyatlarını okuyucularımız için derledik. İşte otomobil fiyatları:

İKİNCİ EL OTOMOBİL FİYATLARI

Honda Civic 70 bin TL

Skoda Fabia 50 bin TL

AUDİ A4 2.0 50 bin TL

Fiat Palio 50 bin TL

Volkswagen Polo 50 bin TL

Fiat Siena 50 bin TL

DAİHATSU 1.0 Thrifty 50 bin TL

Seat CORDOBA 50 bin TL

Tüm bunların yanı sıra 20 bin liraya da otomobil satışları bulunuyor. 2000 model otomobiller ilan sitelerinde 20 bin liraya satılıyor. Bu kapsamda 2000 model Lada Vega model araç 20 bin liraya satılıyor. Bunun yanı sıra 2007 model Tata marka otomobil 33 bin liraya satılırken 2005 model Fiat Palio model araba da 33 bin liraya satılıyor.

ANLIK HABERDAR EDECEĞİZ

Otomobil fiyatları hakkında bir gelişme olduğunda veya ilan sitelerinde otomobil fiyatlarının düşmesi gibi bir gelişme olduğunda okuyucularımızı anlık olarak haberdar edeceğiz.