TOKİ 267 konutu satışa sundu: Düşük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz! Son başvuru 29 Eylül

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından çok önemli bir duyuru yayımlandı ve 267 konutun satışa çıkarıldığı ifade edildi. Bu duyuru TOKİ2nin kurumsal internet sitesi üzerinden yayımlandı. Bu duyuruda İzmit Yenitepe’de 267 konutun açık satışa sunulduğu ifade edilerek 29 Eylül’e kadar başvuru yapılabileceği ifade edildi.

SATIŞ DETAYLARI

TOKİ’nin İzmir Yenitepe’de satışa sunulacak 267 konut ‘un satış detayları nelerdir?

Söz konusu konut satışı açık arttırma toplantısı ile satılacak. Açık Artırma Toplantısına katılacak olan gerçek veya tüzel kişiler, katılım teminatı olarak toplantı öncesinde Türkiye Halkbank tüm şubeleri üzerinden talip olunan taşınmaz için ayrı ayrı katılım teminatı yatırılması ile birlikte başvuru işlemi gerçekleştiriliyor. Ayrıca her lot için yatırılması gerekli teminat tutarı Satış Şartnamesinin 3. maddesinde ve her lot’un lot detayında mevcuttur.

Konu ile ilgili olarak Halkbank proje kodu “192674059” olarak belirtilirken internet katılımının 29 Eylül’e kadar devam edeceği ve saat 10:30 itibari ile sona ereceği ifade edildi.

MÜZAYEDE DETAYLARI

TOKİ tarafından yayımlanan duyuruda 30 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan TOKİ İzmir Karabağlar Yenitepe’de 267 Konut Müzayedesi kayıt ve bayrak işlemleri, sosyal mesafe kurallarını uygulamak amaçlı İzmir salonda saat 07:30 – İstanbul salonda saat 08:30 itibari ile başlayacağı ifade edildi. Ayrıca açıklamada kayıt işlemlerini tamamlamamış katılımcılar beklemeksizin saat: 10:30’de konutlar teklif alımına açılacağı vurgulandı.

TOKİ satış sayfası için TIKLAYIN.