GenelGündem

Ek tedbirler yolda! Okullar kapanacak mı? Kabine Toplantısı’nda belli olacak

Tarih verildi! Kabine Toplantısı‘nın günü belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında 27 Eylül Pazartesi günü Kabine Toplantısı‘nın yapılacağı öğrenildi. Toplantıda başlıca gündeme gelecek konu ise kış aylarından önce ek tedbirlerin alınıp alınmayacağı olacak.

Türkiye’nin merakla beklediği kabine toplantısı, bu Pazartesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek. 1 Ekim’de açılacak olan TBMM öncesi son yapılacak son toplantıda önemli gündem maddeleri bulunuyor. Kabine Toplantısı’nda “Okullar kapanacak mı?” sorusuna da cevap aranacak.

EK TEDBİRLER GELECEK Mİ?

En çok merak edilen diğer konu ise koronavirüsle mücadele. Yüksek seyreden vakalarla birlikte kış ayına girilmesi, ayrıca grip salgını tehlikesi “yeni tedbirler gelir mi?” sorusunu akılara getirmişti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın sunum yapacağı toplantıdan yeni tedbir kararı çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor.

Toplantının bir diğer önemli maddesi de fahiş fiyatlar olacak. Ticaret Bakanlığı’nın 5 zincir marketin denetlenmesi için müfettiş görevlendirdiği, çıkacak sonucun ise toplantıda değerlendirileceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir