Gündem

Türkiye geneli koronavirüs kısıtlaması için flaş gelişme! Tarih belli oldu

Salgınla mücadele devam ederken artan vaka sayıları endişene neden oluyor ve akıllara yeni bir kısıtlamanın gelip gelmeyeceğine yönelik sorular geliyor. Ortaya çıkan varyantların da etkisiyle günlük açıklanan sayı 30 binlere dayandı. Uzmanların açıklamasına göre kış ayları çok sert geçecek ve bundan dolayı yeni kapanmanın gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

TARİH BELLİ OLDU

Merakla beklenen kabine toplantısının, 27 Eylül Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleştirileceği paylaşıldı. Toplantıdaki kritik başlıklardan biri de yeni tedbirler ve fahiş fiyat konusu olacak.

En çok merak edilen diğer konu ise koronavirüsle mücadele. Yüksek seyreden vakalarla birlikte kış ayına girilmesi, ayrıca grip salgını tehlikesi “yeni tedbirler gelir mi?” sorusunu akılara getirmişti. Kabine Toplantısında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca salgının seyri hakkında sunum yapacak. Bu toplantıda yeni kısıtlama kararlarının alınıp alınmayacağı merak konusu oldu.

ANLIK HABERDAR EDECEĞİZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek olan Kabine Toplantısından çıkan kararları veya kısıtlama hakkında herhangi bir gelişme olduğunda okuyucularımızı anlık olarak haberdar edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir