EkonomiGenelGündem

18 yaşından büyük olanlar alabilir! Tüm acil ihtiyaçlar için düşük faizli kredi kampanyası duyuruldu!

TEB, 18 yaşından büyük herkes için bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasını internet sitesinden açıkladı. Kişiye özel çok uygun faiz oranlarıyla, acil ihtiyaçları için nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar, TEB ihtiyaç kredisiyle eğitim, tatil, yol, giyim, seyahat gibi bireysel harcamalarını veya hizmet alımlarını kolaylıkla karşılayabiliyor.

TEB’DEN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

İhtiyaç kredilerinde yasal vade sınırı 50.000 TL’ye kadar 36 ay, 50.000 TL üzeri 24 ay olarak belirlendi. Diğer yandan TEB’de cep telefonu alımlarında yasal vade 3.500 TL’ye kadar 12 ay, 3.500 TL üzerinde 3 ay, tablet alımlarında 6 ay, bilgisayar alımlarında ise 12 ay ile sınırlı oldu.

Standart ihtiyaç kredisi ürünü olan TEB ihtiyaç kredisi 3 – 36 ay arası vadelerde kullanılabiliyor. 3 ay ertelemeli ödeme özelliği de bulunuyor. Faiz ve vade oranları müşteri özelinde Findeks notuna göre değişiklik gösterebilirken; TEB müşterileri CEPTETEB İnternet Şubesi, Mobil Uygulama ve teb.com.tr’den kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabiliyor ve kredi onaylandığı anda hemen kullanıma hazır hale geliyor.

TEB müşterisi olmayanlar ise teb.com.tr adresi üzerinden kolaylıkla kredi başvurusu yapabiliyor.

Başvurular onaylandığı takdirde; en yakın TEB Şubesi’ni ziyaret ederek (https://www.teb.com.tr/en-yakin-teb-sube-atm/) gerekli evraklar imzalandıktan sonra kredi anında kullanıma hazır hale geliyor. Faiz ve vade oranları da müşteri özelinde kredi notuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir