İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriPersonel Alımı

Beklenen ilanlar yayımlandı: 32 şehirde bekçi alımı yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden çok önemli ilanlar yayımlandı. Bu ilanlar ile 32 şehirde bekçi alımı yapılacağı ifade edildi. Bu ilanlar İŞKUR’un sayfasında 27 Eylül itibari ile paylaşıldı.

ALIM YAPILACAK İLLER

Türkiye İş Kurumunda yayımlanan ilanlara göre “İstanbul, Antalya, Ankara, Burdur, Amasya, Kırıkkale, Kocaeli, Kayseri, Eskişehir, Sinop, Çanakkale, İzmir, Erzurum, Çorum, Balıkesir, Osmaniye, Kastamonu, Tekirdağ, Denizli, Tokat, Bursa, Afyonkarahisar, Yalova, Adana, Düzce, Gaziantep, Konya, Manisa, Rize, Muğla ve Samsun” illerinde bekçi alımı yapılacağı ifade edildi.

Toplam 32 şehirde bekçi alımı yapılacak ve başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılacak. Tüm bunların yanı sıra başvuruların başladığı bildirildi.

EN AZ İLOKUL MEZUNU

İŞKUR’un açık iş ilanları sayfasında yeni bekçi alım ilanları yayınlandı ve bu ilanlara göre 32 ilde 78 farklı kuruma en az ilköğretim ve lise mezunu öğrenim düzeylerinden toplam 129 bekçi alımı yapılacağı ifade edildi.

Her bir ilanın son başvuru tarihi değişiyor ancak başvurular 17 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecek. Aşağıdaki link üzerinden ilanları görüntüleyebilir başvuru yapabilirsiniz.

Detaylar İçin TIKLAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir