İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

UTAEM bünyesine KPSS şartsız en az ilköğretim mezunu personeller alınacak! KPSS ŞARTI BULUNMUYOR

İŞKUR üzerinden bugün yayımlanan ilanla UTAEM (Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü) en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını açıkladı. İlana dair tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Tarım ve Orman Bakanlığı Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü ( UTAEM ) geçici kadroda kamu işçisi alımı yapacak. 18 – 30 yaş arası en az ilköğretim ve en fazla lise mezunu Sıhhi Tesisatçı istihdam edilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI

Mesleki ve Teknik Liselerin “Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme” alanının “Yapı Tesisat Sistemleri ” dalından mezun olmak,

Diğer mezunlar için MEB onaylı “Sıhhi Tesisatçı” sertifikalarından birine veya 3308 sayılı kanuna göre meslekte ustalık/kalfalık belgesine sahip olmak,

İlanın yayınlandığı tarih itibariyle ( 28 Eylül 2021 ) en az 2 yıl süreyle bu meslekte çalıştığını SGK Hizmet Dökümü ile belgelemek (Hizmet dökümü belgesinin kare kodlu olması ve meslek kodunun istenen mesleğe uygun olması gerekmektedir.)

BAŞVURULAR BAŞLADI

Adaylar başvuru işlemlerini 00006309362 iş ilan no.’su ile https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapabilecekler. Başvurular 4 Ekim’e kadar devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir