EkonomiGündem

En az 2016 model otomobil alacaklara büyük destek! Vatandaşlara 100 bin lira nakit veriliyor

Kamu bankası Ziraat Bankası tarafından otomobil alacaklara yönelik çok önemli kredi kampanyası başlatıldı. Bu kredi kampanyasında 0 ve en fazla 5 yaşındaki araçlar için uygun finansmanlı kredi verildiği belirtildi. Kredi kampanyası hakkında Ziraat Bankası tarafından bir açıklama yapıldı. Bu açıklamada “İster 0 km ister ikinci el olsun, almak istediğiniz araca karar verin, 48 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle avantajlı Taşıt Kredimizden faydalanın” ifadeleri kullanıldı.

OTOMOBİL YAŞI EN FAZLA 5 OLABİLİR

Ziraat Bankası taşıt kredisini vatandaşlara duyurdu. Banka 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için 48 aya kadar vadeli kredi veriyor. Konu ile ilgili olarak kredinin özellikleri ise şöyle oldu:

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullandırılabilir.
48 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kullandırılabilir.

Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankamız lehine rehin tesis edilir. Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat istenebilir.
Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat sigortası ve kasko* ürünlerini sunmaktadır.

100 BİN LİRA İÇİN NE KADAR GERİ ÖDEME OLACAK?

Ziraat Bankası aylık yüzde 1,59 oranında faiz ile kredi veriyor. Bankadan 100 bin çeken müşterinin aylık 3.199,45 TL ödeme yapması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir