EkonomiGenelGündem

Bunu yapan bütün emeklilere 1.500 TL nakit promosyon fırsatı! Anında ödeme yapılıyor

Bankaların emeklilere özel olarak hazırladığı promosyon kampanyalarında en yüksek promosyonu veren bankalardan biri Garanti BBVA oldu. Banka, emekli maaşını buradan alan veya maaşını taşıma işlemi gerçekleştiren müşterilerine 1.500 TL’ye varan promosyonlar sunuyor. Üstelik tek şart da bu! İşte Garanti BBVA promosyon kampanyasının tüm detayları…

İnternet sitesinde emekli kampanyasına dair detaylı bilgilere yer veren banka, emekli maaşını Garanti BBVA’dan alan tüm emekli müşterilerinden, Garanti BBVA Mobil ve internet Bankacılığından, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından yapacağı havale ve hafta içi saat 16:00’ya kadar yapılacak EFT işlemlerinden ücret almıyor.

Garanti BBVA’lı emekliler şubeye gitmeye gerek kalmadan, Garanti BBVA mobil veya müşteri iletişim merkezi aracılığıyla maaşlarını kolayca Garanti BBVA’ya taşıyabilecekler.

PROMOSYON TUTARI NE KADAR?

Garanti BBVA:

1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 1000 TL,
1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 1.250 TL,
2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise 1.500 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor.

Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi yapılıyor. Promosyon ödemesi, müşterinin “Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi”ni imzalamasından sonra, banka hesabına ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleşiyor.