EkonomiGündem

Ekonomik sorun yaşayan özel sektör çalışanlarına sevindiren haber! 100 bin liraya kadar nakit veriliyor

Kamu bankası Halkbank tarafından çok önemli bir kampanya paylaşıldı ve bu kampanyada özel sektör çalışanlarına yönelik kredi verilebileceği kredi tutarının 100 bin liraya kadar olduğu ifade edildi.

Banka tarafından yapılan açıklamada aylık yüzde 1,61 faiz oranı işletileceği ifade edilerek 50 bin liraya kadar olan krediler için 36 ay 100 bin liraya kadar olan krediler için de 24 ay vade imkanı sağlandığı ifade edildi. Banka tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Özel sektörde çalışan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,61’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 0-50.000TL’ye kadar 36 ay, 50.001-100.000TL’ye kadar 24 ay vadeli kredimizdir.”

100 BİN LİRAYA KADAR KREDİ

Banka tarafından yapılan açıklamada “Dilerseniz 100.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %1,61 faiz oranıyla tahsis ücretli veya aylık %1,66 faiz oranıyla tahsis ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.” denilerek kredi ödemelerinin “Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli” olarak yapılabileceği bildirildi.

AÇIKLAMA VE ÖRNEK ÖDEME

Örnek ödeme tablosu şöyle olurken kredinin açıklamalarında şu ifadelere yer verildi:

Yasal mevzuat gereği kredi tutarı 50.000 TL üzeri için vade 24 ay olarak sınırlandırılmıştır.

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Kredi faiz oranları; Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası yaptırmayı ve İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.

İlgili ürünleri bulunmayan veya başvuru talep etmeyen müşterilerimiz için; tahsis ücretli faiz oranı %1,73, tahsis ücretsiz faiz oranı ise %1,78 olarak uygulanacaktır.

Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

BAŞVURU DETAYLARI

Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’ye giriş yaparak kredi için başvuru yapılabildiği gibi en yakın banka şubelerinden de başvuru yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir