EkonomiGündem

Vatandaşlara geçim desteği duyurusu yayımlandı! T. C. kimlik numarası ile başvuru yapılıyor: 3 aylık avantaj veriliyor

Geçim sıkıntısı çeken vatandaşlar bankaların kampanyalarını araştırıyorlar. Yapı Kredi Bankası tarafından yeni kampanya resmen duyurulurken vatandaşlar için 3 ay geri ödemesiz kredi sağlanacağı belirtildi. Bu doğrultuda ihtiyacı kadar kredi kullanan vatandaşlar geri ödemeye 3 ay sonra başlayacak.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ

3 ay ertelemeli kredi başvurusunun Yapı Kredi mobil veya bireysel internet şubesi üzerinden yapılabileceği belirtildi. Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçilmelidir.

36 AY VADE

Kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde olacaktır. Bununla birlikte kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulduğu ödemesiz dönemlere ait faiz tutarının ilk taksite yansıtılacağı vurgulandı.

KREDİ KAMPANYASININ DETAYLARI

Kampanyanın detayları ise yayımlanan duyuruda şöyle belirtildi:

Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.

Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.

Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi için de geçerlidir.

Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi’ne T.C. kimlik numaranız veya kullanıcı kodunuz ile giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir