GündemKamu Personelleri

Ankara kulislerinden bilgi sızdı: Jandarma binlerce bekçi alımı için tarih belli oldu! İşte bekçi maaşları

Binlerce aday tarafından bekçi alımı için araştırmalar devam ederken Jandarmaya bekçi alımı için Ankara kulislerinden bazı bilgiler sızdı. Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı bünyesindeki Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin yanı sıra Jandarma Genel Komutanlığı bekçi alımı için de araştırmalar yapılıyor. Adaylar bekçi alımının ne zaman yapılacağını araştırmaya başladı.

JANDARMA BEKÇİ ALIMI BEKLENİYOR

Jandarma Bekçi alımı için çeşitli araştırmalar yapılıyor. Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde 10 bin kişilik bekçi alımı yapılması heyecanla bekleniyor. 2021 yılında yapılması planlanan bekçi alımının Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde yapılması bekleniyor.

KULİS İDDİALARI VE MAAŞ DETAYLARI

Türkiye genelinde 10 bin bekçi alımı yapılması bekleniyor. Ankara kulislerinden gelen bilgilere göre Jandarma Genel Komutanlığı bekçi alımı duyurusunun Ekim ayında yayımlanması beklenmektedir. Türkiye’de bazı bölgelerde görev alacak olan personellere ilkokul mezunu olanlar 5 bin 008 TL, lise mezunu olanlar 5 bin 186 TL, üniversite mezunu olanlar ise 5 bin 421 TL maaşla çalışacağı bildirildi.

ANLIK HABERDAR EDECEĞİZ

Bekçi alımı duyurusu geldiğinde veya ilan yayımlandığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir