EkonomiGündem

Nakit ihtiyacı olanlar tek bir başvuru ile anında 100 bin liraya kadar alabilirler!

İş Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Banka tarafından anında kredi kampanyası başlatılarak paraya ihtiyacı olanlara 100 bin liraya kadar anında kredi verilebileceği belirtildi.

İş Bankası tarafından bu konu hakkında yapılan açıklamada “Anında Kredi, 100.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınızı size özel faiz oranları* ile anında karşılayabileceğiniz pratik bir bireysel kredidir.” ifadelerine yer verildi ve kredi tutarının 50 bin liraya kadar olan kısmına 24 ay vade imkanı sağlanırken 50 bin liradan fazla kredi için 36 ay vade imkanı sağlanacağı bildirildi.

3 AY GERİ ÖDEME  YOK

Ayrıca kredi çekecek vatandaşlar için 3 ay geri ödemesiz dönem olduğu da belirtildi. Kampanya hakkında yapılan açıklama ise şöyle oldu:

Üstelik, Anında Kredi’ye başvururken dilerseniz ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir ve kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönemli** Anında Kredi’ye İşCep veya İnternet Şubesi’nden başvuru yapabilirsiniz.

*Kişiye özel uygulanacak faiz oranı müşteri özellikleri, kredi tutarı, kredi vadesi ve diğer kredi bilgilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

**90 güne varan ödemesiz dönem seçimi Bankamatiklerden yapılan Anında Kredi başvurularında geçerli değildir.

Anında Kredi Nasıl Alınır?

Şubeye gitmeden kredi çekmek artık çok kolay! İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanması halinde, çektiğiniz kredi tutarı İş Bankası’ndaki vadesiz hesabınıza anında aktarılır.

Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anında Kredi başvurusu için;

İşCep > Krediler > Kredi Başvurusu Yap > Anında Kredi veya Başvurular > Krediler > Anında Kredi
İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Kredi veya Başvuru-Ürünler > Anında Kredi
Bankamatik > Diğer İşlemler > Başvurular > Anında Kredi adımlarını takip edebilirsiniz.

Anında Kredi Başvurusu için Gerekenler

Anında Kredi başvurunuzu İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden 7/24 dilediğiniz zaman hızla ve güvenle yapabilir, başvurunuzun onaylanması durumunda şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.***

Kredi başvurunuz, gerek duyulması halinde kredi başvurusu yaparken seçeceğiniz hesabınızın bağlı olduğu İş Bankası Şubesi’ne detaylı değerlendirilmek üzere aktarılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir