Genelİş İlanlarıİşkur İş İlanları

Türkiye’nin dört bir yanından 18 yaşından büyük 39 bin 864 personel, işçi alınacak! KPSS şartı bulunmuyor

İŞKUR, günümüzde istihdam konusunda en önde gelen kurum ve kuruluşlardan biri. Her gün eklenen ilanlar sayesinde yüz binlerce kişi kendi niteliklerine uygun işi bulabiliyor, böylelikle gelir kapısını aralayabiliyor. İŞKUR üzerinde meslek bazında çıkan arama sonuçlarına göre ise en çok alım yapılan meslek grupları görüntülenebiliyor. İşte en güncel sonuçlara göre İŞKUR sistemi üzerinde 81 ilden en çok personel alan meslekler…

KPSS şartsız, vasıflı vasıfsız binlerce kişinin başvurabildiği ilanlar şu anda İŞKUR sistemi üzerinde yayımda. İşte İŞKUR’da Meslek Bazında kategorisinde bulunan ve en çok alım yapılan meslekler:

BEDEN İŞÇİSİ (GENEL): 29 bin 185 kişi

SATIŞ DANIŞMANI/UZMANI: 4 bin 24 kişi

TEMİZLİK GÖREVLİSİ: 3 bin 814 kişi

GARSON (SERVİS ELEMANI): 2 bin 841 kişi

Bu üç meslek grubundan Türkiye’nin dört bir yanından toplam 39 bin 864 kişi istihdam edilecek.

İŞKUR BAŞVURU EKRANI

İŞKUR’da iş başvurusu yapmak istenildiğinde öncelikli olarak sisteme kayıt olmak gerekiyor. Ardından kayıt olunan bilgilerle sisteme giriş yapıldıktan sonra ikamet edilen şehir ve aranan meslek girilerek çıkan sonuçlara göre başvuru işlemleri gerçekleşebiliyor. Siz de sisteme giriş yaptıktan sonra aşağıdaki bağlantılar üzerinden şu anda açık olan bütün iş ilanlarını görebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

BEDEN İŞÇİSİ BAŞVURULARI

SATIŞ DANIŞMANI BAŞVURULARI

TEMİZLİK GÖREVLİSİ BAŞVURULARI

SERVİS ELEMANI BAŞVURULARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir