Kültür-sanat

MasterChef Türkiye’de Mehmet Şef’ten o yarışmacıya şok sözler: Bugün itibarıyla sözleşmeyi feshediyoruz!

TV8 ekranlarının en çok sevilen yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye de şaşırtan anlar yaşandı. Mehmet Şef daha önceden ana kadroya bir türlü giremeyen yarışmacı Rabia ile sözleşmesini feshettiğini duyurdu. İşte detaylar..

Daha önceden ana kadroya giremeyen yarışmacı Rabia’ya Mehmet Şef tarafından restoranında çalıştırılacağını söylemişti. Mehmet Şef, yaptığı açıklamasında Rabia’nın ana kadroya girdiği için kendi restoranında çalıştıramayacağını söyleyerek, “Bugün itibariyle sözleşmeyi feshediyoruz” dedi.

Tüm bölümleri vatandaşlar tarafından ilgi ile takip edilen MasterChef Türkiye dün akşam heyecanlı bir bölüme imza attı. Son olarak yedeklerden ana kadroya giren yarışmacı Rabia’ya Mehmet Şef yaptığı teklifi geri çekti.

İŞ TEKLİF ETMİŞTİ

Geçtiğimiz haftalarda ana kadroya girmek için mücadele eden ve bir türlü giremeyen Rabia’ya Mehmet Şef, “Eğer ana kadroya giremezsen, benim restoranımda çalışabilirsin” diyerek iş teklifinde bulunmuştu. Yalçınkaya son olarak Rabia’nın kadroya girmesi ile iş teklifini geri çekti.

“SÖZLEŞMEYİ FESHEDİYORUZ”

Yalçınkaya dün akşam yayınlanan bölümde Rabia’ya, “Yalçınkaya, “Bugün itibariyle sözleşmeyi feshediyoruz. ‘Masterchef ana kadrosuna giremezsen seninle çalışacağım’ demiştim. Tabi ki birlikte çalışmaktan büyük keyif alırdım ama ana kadroya girdin ve bendeki yükümlülük kalktı. Artık sendeki yükümlülük başladı. Ana kadroya girdiğine göre amacın şampiyon olmak olmalı” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir