EkonomiGenelGündem

Emeklilere müjde gibi destek! Bu tek şartı yerine getirirseniz anında 1750 TL nakit kazanma fırsatı sizin oluyor

Bilindiği üzere bankalar SGK ile anlaşmalı olarak emekli vatandaşlara promosyon desteği sunuyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası gibi birçok banka 1000-2000 TL arası tutarlarda maaşa ek olarak maddi destek veriyor. Üstelik tüm bu desteklerden herhangi bir şekilde geri ödeme de istenmiyor. Emekli vatandaşlar ise bankaların verdiği promosyon miktarlarını araştırıyorlar. Biz de bu kapsamda sizler için hazırladığımız bu haberde en yüksek promosyonu veren Yapı Kredi’nin promosyon kampanyasını inceledik. Tüm detaylar için sayfayı kaydırarak haberin devamına gidebilirsiniz…

1 Nisan 2021 – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren banka müşterileri, 1750 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabiliyorlar. Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan;

bir aylık net gelir 1500 TL’ye kadarsa 1.200 TL,

1500 TL-2500 TL arasındaysa 1.500 TL,

2500 TL’nin üzerindeyse 1.750 TL nakit promosyon ödeniyor.

DESTEK ÖDEMESİ NASIL ALINIYOR?

1750 TL’ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve banka şubeleri aracılığı ile yapılabiliyor.

Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) birden fazla gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon tutarı, koşulların sağlandığı tarih itibariyle banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı dikkate alınarak hesaplanıyor ve tek bir promosyon ödemesi yapılıyor. Nakit promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılıyor ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınıyor.

Siz de maaşınızı Yapı Kredi’den alıyorsanız üç yıl boyunca kalma sözü vererek veya Yapı Kredili değilseniz maaşınızı bu bankaya taşıyarak promosyon desteğinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir