EkonomiGenelGündem

Başvuru yapanın hesabına anında yatırılıyor! 500, 625, 750 TL tutarında ödemenizi almayı unutmayın!

“Önce Halk, Sonra Bankayız” sloganıyla yola çıkan Halkbank‘tan emeklilere müjde geldi! Halkın bankası Halkbank, emekli müşterilerine sunmuş olduğu promosyon ödemeleri kampanyasını duyurdu. Promosyon kampanyasına göre, emeklilere 500 TL’den 750 TL’ye kadar destek ödemesi verilecek. İşte Halkbank’ın emekliye destek kampanyasının detayları…

Halkbank, maaşını halihazırda Halkbank’tan çeken veya çekme sözü veren emeklilere promosyon veriyor. Verilen promosyonlar emekli kişinin aldığı maaş tutarına göre değişiklik gösteriyor.

En düşük 500 TL promosyon desteği sağlanırken bu tutar en yüksek 750 TL’ye kadar çıkıyor.

Halkbank’ın sitesinde yapılan resmi açıklamaya göre ise:

1.500 TL altında emekli maaşı alanlara 500 TL,

1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 625 TL,

2.500 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılıyor

Halkbank müşterisi olmayan, ancak maaşını 3 yıl boyunca Halkbank’tan çekme sözü veren diğer bankaların müşterileri de emekliye destek promosyonu fırsatından yararlanabiliyor. Emekli maaşını Halkbank’a transfer edecek olan emeklilerin ilk maaşları yattığında promosyon ödemesi de anında hesaplarda oluyor.

2 Yorum

  1. Surda burda dış devletlerde is var deniliyor.Ama irtibat yada iskurlarda hicbir bilgi yok.dolayisiyla bu haberler yalanmi? Arti pahaliligin sebebi buyuk marketler degil sorunun daha derinde oldugunu dūsunuyoruz.Özel sektorlerin denetlenmemesi yuksek vergiler zammin sebebi olabilir.Bu bir kandırmaca.neden hep kötūye gider.sıfırlar atilmasaydi ne olurdu? Yapilan icraatlar yap islet devret ise , Devlet topladigi paralari sattigi gayrimenkul degerlerin parasini nereye aktariyor.yapilan icraatler eger yap islet devret ise hayat pahaliligi ve dolar neden hep yukseliyor.

  2. Iskurlar yatiyor.Avrupada birakin bulundugunuz sehirdeki iş ūlke dışı isler bile yazarken ūlkemizde siz gitmediginizde sizi arayip soran olmuyor.Buda iskur sisteminin islemedigini gösteriyor.Yada Dolar baronlari Turkiyeyi elemi gecirdi.Beka problemi bumu? Birileri ūlkeyi satınmı aldı?Birileri milti milyarder olurken cogunluk fakirlesiyorsa bu denetim mekanizmasının islemedigi ve özel sektörūn halkı evire cevire kazikliyor.Halk bunlarin bilincinde..Hersey sefdaf olmadigi yerde islamiyetden bahsetmek gūç.Hersey gizli halktan hersey gizleniyor.sadece yuzeysel seyler gotunuyor.Halk artik bircok kanala inanmiyor.bu benim izlenimlerim.Dūzelmesi coook zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir