Kültür-sanat

Yalancı dizisi yalancı belli oldu! Yalancı dizisinde yalan söyleyen kim?

Show TV ekranlarında geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan ve yurtdışından uyarlama dizi olan Yalancı dizisi ile ilgili herkes aynı sorunun cevabını merak ediyor. Yönetmenliğini Hülya Gezer’in yaptığı Yalancı dizisinde yalan söyleyen kim? Her Cuma akşamı izleyenlerle buluşan yalancı dizisinde yalan söyleyen taraf ve dizi hakkında merak edilenler..

Yalancı dizisinde kim yalan söylüyor? Yalancı kim? Tüm Türkiye Yalancı dizisi ile tanıştıktan sonra bu sorunun cevabını merak ediyor. İzleyenler yalan söyleyen Deniz öğretmen mi, doktor Mehmet mi? Sorusunun cevabını araştırıyor.

YALANCI DİZİSİ KONUSU

Orijinali Liar olan dizi, ülkemizde Yalancı dizisi ile ekranlara geldi. Deniz, işinde başarılı bir öğretmendir. Mehmet Emir ise ünlü bir doktordur. İki taraf da hayatlarına uzun bir süre boyunca kimseyi sokmadı. Bir gece yemeğe çıkan çiftin hayatları ertesi gün tamamen değişecek.

Deniz öğretmenin anlattıklarına göre o gece Mehmet Emir ile aralarına zorla istemedikleri bir şey yaşanıyor. Mehmet Emir’in anlattıklarına göre ise o gece yaşananlar iki tarafın da isteği doğrultusunda oldu. Sadece iki tarafın gerçeği bildiği Yalancı dizisi yalancı kim? Sorusu ile gündeme geliyor.

YALANCI DİZİSİ YALAN SÖYLEYEN TARAF

Orijinali ile birebir aynı giden dizide izleyenler Yalancı dizisi yalan söyleyen taraf hangisi? Sorusuna cevap arıyor. Yayınlandığı gün sosyal medyada en çok tartışılan konular arasında olan bu konuda dizide yalan söyleyen tarafın doktor olduğu ifade ediliyor. Ancak dizinin yerli versiyonunda durumun nasıl ilerleyeceği henüz bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir