Kültür-sanat

MasterChef elenecek isim saatler öncesinden duyuruldu! MasterChef 10 Ekim elenen isim! MasterChef 10 Ekim 2021 kim elendi?

TV8 ekranlarında haftanın hemen hemen her günü yayınlanan MasterChef Türkiye programı tam hızla devam ediyor. Geçtiğimiz sezon elenen isimlerin önceden ifşa edilmesi izleyenleri üzse de konu ile ilgili önlemlerin alındığı ifade edilmişti. İçerden bilgi sızdırıldığı iddia edilmişti. 10 ifşanın 10’unun da doğru çıkması üzerine gözler MasterChef 10 Ekim elenen isme çevrildi.

Sosyal medyada MasterChef Kahini olarak adlandırılan bir kişi geçen sezondan beri bugün de elenecek olan ismi söyledi. Söylediklerinin büyük bir kısmının doğru çıkması üzerine izleyenler MasterChef kim elenecek? Sorusuna cevap aramaya başladı.

MASTERCHEF ELEME POTASINDA KİMLER VAR?

Bu hafta MasterChef eleme potasında olan isimler Tahsin, Dilara, Azize, Pelin, Mustafa ve Burcu olarak seçildi. Bu isimlerden biri bu akşam MasterChef’e veda edecek.

MasterChef Kahini yaptığı paylaşımında Mustafa ve Dilara’dan birinin eleneceğini söyleyerek, izleyenlerin heyecanını arttırdı.

Elenecek ismin büyük olasılıkla Dilara olduğunu söylemesi üzerine izleyenler bu iddianın doğru çıkıp çıkmayacağını bu akşam yayınlanacak olan programda öğrenecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir