EkonomiGenelGündem

Çok acil ihtiyaçlar için kredi çekmek isteyenlere müjde gibi haber! Bütçeyi yormayan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz

Tüm acil ihtiyaçları için kredi çekmek isteyenlere nefes aldıracak fırsat geldi! CEPTETEB, 100 bin TL’ye kadar tüm ihtiyaçlar için yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranlarıyla 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Yeni müşteriler için ise Hoş Geldin Faizi kapsamında yüzde 1,45 faiz oranı bulunuyor.

CEPTETEB’le şubeye gitmeye gerek kalmadan ihtiyaç kredisi veriliyor. CEPTETEB İhtiyaç Kredisiyle 1.000 – 100.000 TL aralığındaki tutarlarda ve 3 – 36 ay aralığındaki vadelerde aylık eşit taksitli olmak üzere ihtiyaç kredisi çekiliyor.

18-70 yaş aralığındaki herkes kredi başvurusunda bulunabiliyor. Üstelik CEPTETEB İhtiyaç Kredisi alabilmek için kefil ya da teminat gösterme şartı da yok.

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Banka, 10 bin TL ihtiyaç kredisi için örnek bir ödeme planı çıkardı. Yeni müşterilere hoş geldin faizi sunan banka 10 bin TL kredi çekilmesi halinde 36 ay vadeyle aylık 376,13 TL taksitler halinde ödeme çıkarıyor. Üstelik faiz oranı da yalnızca yüzde 1,45 oranında.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvuruları tek tıkla yapılıyor. Başvuru için sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklamak ve çıkan bilgileri doldurmak yeterli. Üstelik TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmayanlar da CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurabiliyorlar.

Başvurunun onay almasının ardından uygun olunan yer ve zamanda CEPTETEB Müşteri Danışmanı ile görüşme ayarlanıyor. CEPTETEB Müşteri Danışmanı, istenilen günde görüşmeye geliyor. Böylece kredi işlemleri hemen tamamlanıyor.

TEB veya CEPTETEB müşterileri ise İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Başvuru onaylandığı anda kredi kullanıma hazır hale geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir