Ekonomi

Gram altın 10 lira birden yükseldi! Altın fiyatları çok sert yükseldi! İşte 12 Ekim gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın piyasasındaki son rakamlar sabah saatleriyle birlikte belli oldu. Milyonlarca vatandaş ve yatırım yapanlar tarafından 12 Ekim güncel altın fiyatları araştırılmaya başlandı. Altın fiyatları haftanın ikinci gününde iç piyasada dolar kuru etkisiyle yükselişe geçti.

Geçtiğimiz hafta haftalık bazda bakıldığında altın fiyatları yatırımcısına kazandırdı. Ons altındaki artış altın fiyatlarına olumlu yansıdı. Gram altın fiyatları, şu dakikalarda dünkü fiyatlara göre 10 lira birden yükseldi ve 509 lira seviyesine taşındı.

ÇEYREK ALTIN

Yatırımcısının her dönem gözdesi olan çeyrek altın son dönemdeki yükselişle birlikte bugün 823 liradan alınırken 840 liradan da satışa sunuluyor.

GRAM ALTIN

Konu ile ilgili olarak gram altın ise 12 Ekim’de 509 lira seviyesinde bulunuyor. Bu doğrultuda kurdaki değişimlerin devam etmesi halinde altının gramı 515 lirayı bulabilecek.

CUMHURİYET ALTINI

Geçtiğimiz günlerde hem alış fiyatında hem de satış fiyatında 3 bin liranın üzerindeki konumunu sağlamlaştıran Cumhuriyet Altını ise bugün 3 bin 289 liradan alınırken 3 bin 345 liradan da satışa sunuluyor.

İşte güncel altın fiyatları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir