Ekonomi

Akbank 31 Ekim tarihine kadar başvuru yapanlara anında bin 200 TL yatıracak!

Akbank, son dönemde müşterileri için peş peşe kampanya duyurusu yayımlıyor. Yayımlanan son kampanya duyurusuna göre 31 Ekim tarihine kadar başvuru yapanların en az hesabına 1.200 TL yatırılacağını açıkladı. Başvuruların Akbank Mobil ve İnternet Müşteri İletişim Merkez aracılığı ile yapılacağı aktarıldı.

Emeklilere Akbank tarafından müjde verildi. Geri ödemesiz verilen nakit paranın nasıl alınacağı emekliler tarafından araştırılmaya başlandı. Ödemeler belirtilen tarihe kadar başvuru yapanların hesabına 1.200 TL olarak yatırılacak.

1.750 TL’YE KADAR PROMOSYON VERİLECEK

Akbank tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

SGK Emekli Maaşını Akbank’tan Alanlara 1.750 TL’ ye Varan Promosyon Fırsatı!

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşınızı 5 Mayıs 2021 – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında Akbank’a taşıyarak ve 3 yıl boyunca maaşınızı Bankamızdan almayı taahhüt ederek 1.750 TL’ye varan promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz.

Üstelik, Şubeye gitmeye gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarınızı kolayca Akbank’a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.

EMEKLİYİM, MAAŞIMI NASIL TAŞIYABİLİRİM?

Sadece T.C. kimlik numaranızı gösteren kimliğinizle birlikte size en yakın Akbank Şubesine gelerek emekli maaşınızı hemen Akbank’a taşıyabilirsiniz.

PTT şubelerinden alacağınız e-devlet şifrenizle ya da Akbank İnternet’teki e-devlet yönlendirmesi aracılığıyla www.turkiye.gov.tr adresine girerek, banka değişikliği işleminizi yapabilirsiniz.

Akbank müşterisi olup SGK emekli maaşınızı farklı bir bankadan alıyorsanız ve maaşınızda promosyon ve kredi blokesi bulunmuyor ise Şubeye gitmenize gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile emekli maaşını bankamıza taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir