Genel

Patron çıldırdı! BİM fiyatlarda büyük indirim yaptı! Yetişen indirimli ürünlerden alıyor!

Vatandaşların her hafta merak ettiği BİM aktüel ürünler kataloğu yayımlandı. Yayımlanan kataloğ ile birlikte BİM 15 Ekim 2021 aktüel ürünler de belli olmuş oldu. 22 Ekim tarihine kadar devam edecek olan BİM indirimli ürünler kampanyası hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde..

BİM bu hafta tüm Türkiye’de cam ankastre set, zücaciye, mobilya, ev dekorasyonu, mutfak ürünleri ve spor giyim gibi pek çok ürünleri indirimli bir şekilde satışa sunuyor. 15 Ekim Cuma günü indirimli olarak satılacak ürünler de kataloğu şu şekilde:

Yayımlanan kataloğun ilk sayfasında kablosuz saç kesme makinesi, filtre kahve makinesi, taşınabilir şarj aleti, termos, çok fonksiyonlu buharlı temizleyici ve tablet gibi ürünlerin olduğu görüldü.

BİM aktüel ürünler kataloğu içerisinde 2. Sayfada ise çeşitli mutfak araçlarının olması özellikle ev hanımlarını sevindirdi. Kurabiye ve bisküvi kalıpları, ışıklı ketle, kahve makinesi, waffle peçete, kapaklı silikon buzluk ve tek fiyat banyo – tuvalet ürünleri BİM indirimli ürünler kataloğunda yer aldı.

Aktüel ürünler kataloğu içerisinde son sayfada ise çocuklar için çeşitli oyuncaklar, minik kodlama kitapları, zeka oyunları, cırtcırtlı dart gibi renkli ürünler bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir