İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss B Memur Alım İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

İŞKUR en az 4.500 TL maaşla personel alımı yapıyor! İŞKUR KPSS şartsız büro memuru, sekreter, bekçi alımı..

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş arayan vatandaşlar için 12 Ekim iş ilanlarını güncelledi. Yayımlanan yeni iş ilanlarında KPSS şartsız en az 4.500 TL maaşla büro memuru, sekreter ve bekçi gibi pek çok meslekler için alım yapılacağı açıklandı.

İŞKUR güncel iş ilanları sayfası üzerinden milyonlarca kişiye iş fırsatı! Yayımlanan iş ilanlarında 3 bin TL’den başlayan iş ilanları bulunuyor. Salgın döneminde iş arayan vatandaşlara ilaç gibi gelen ilanlar yakından takip ediliyor. Peki, KPSS’li KPSS’siz hangi meslekler için alım yapılıyor. İşte İŞKUR güncel iş ilanları ve detaylar..

İŞKUR çeşitli meslekler için personel alımı yapmaya devam ediyor. Sadece özel sektör için değil, aynı zamanda kamu için de alımlar İŞKUR üzerinden alınıyor. Yayımlanan bazı ilanlarda KPSS 60 puan şartı istenirken, bazı ilanlarda KPSS şartsız alımların yapıldığı görülüyor.

KPSS puanı olmayan ya da düşük KPSS puanlı olan adaylar KPSS’siz alımlar kategorisini yakından takip ediyor.

İŞKUR İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, internet üzerinden İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusuna cevap arıyor. Başvuruların sadece online olarak İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden yapılacağı açıklandı. Başvuruda bulunmak ve ilanları incelemek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

İLANLARI İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir