EkonomiGenelGündem

Kredi çekecekler dikkat: Bankalar resmen açıkladı! Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank kredilerinde…

Kredi çekmeyi düşünen herkes için tek tek açıklandı. İhtiyaçlarını karşılamada nakit sıkıntısı çekenler bankaların birbirinden çeşitli kredi paketlerini araştırıyor. Üstelik kredi geri ödemelerinde 3 ay erteleme ve 24 ay vade şeklinde fırsatlar da bulunuyor. Köklü kamu bankaları Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank da emekliler tarafından kredi için tercih edilen en öncelikli bankalar olarak biliniyor. İşte üç büyük bankadan  10 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi paketleri…

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Halkbank müşterilerine 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisinde yüzde 1.63 oranında faiz sunuyor. Böylelikle Halkbank’tan 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çekildiğinde ödenecek aylık taksit tutarı da 526 TL 8 kuruş oluyor.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası müşterilerine 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisinde yüzde 1.63 oranında faiz veriyor. Bu şekilde Ziraat Bankası’ndan 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çekilince ödenecek aylık taksit tutarı da 526 TL 8 kuruş oluyor.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıfbank müşterilerine 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisini yüzde 1.55 faiz oranından veriyor. Yani; Vakıfbank’tan 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisinde geri ödeme için aylık taksit tutarı da 520 TL 36 kuruşa denk geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir