EkonomiGenelGündem

Hemen başvurursanız alabilirsiniz! Akbank Anında Kredi ile şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusu…

Şubeye Gitmeden Kredi kampanyası kapsamında 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu kabul eden Akbank, uygun faiz oranlarıyla da bütçeleri zorlamıyor. Önemli ihtiyaçları için nakit bulmada sıkıntı çeken herkesin başvurabileceği bu kampanya ile herhangi bir Akbank şubesine gitmeden kredi başvuruları anında SMS veya mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor. İşte Akbank’tan Anında Kredi fırsatı…

10 bin TL ihtiyaç kredisi başvurularına şubeye gidilmeksizin onay veren Akbank 36 ay vadeli şekilde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi alma imkânı sunuyor.

Akbank’tan ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmından Kredi yazıp bir boşluk bırakarak ardından T.C. kimlik numaralarının da yazılmasıyla 4425’e kısa mesaj atıyorlar. Dakikalar içinde Akbank tarafından geri mesaj atılıyor. Kredi onaylandığı anda istenen tutar anında hesaplara yatırılıyor.

Akbank müşterisi olanlar ihtiyaç kredisi başvurularını Akbank’a ait resmi internet sitesi kanalı aracılığı ile veya mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyorlar. Online bir şekilde başvurularını yapan kişiler anında değerlendirmeye alınıyorlar. Kredi başvurusu değerlendirmeleri de hızlı bir şekilde sonuçlanarak olumlu veya olumsuz dönüş yapılıyor. Onaylanan tutar hesaplara, hiç gecikmeden dakikalar içinde yatırılıyor.