Gündem

Orhan Gencebay’dan acı haber geldi mi? Eşi Sevim Emre resmen duyurdu

Ünlü şarkıcı Orhan Gencebay’ın koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldığı iddiaları gündemi sarstı. Bu iddialar hakkında Gencebay’ın eşi Sevim Emre’den bir açıklama geldi. Sevim Emre açıklamasında koronavirüs teşhisi koyulduğu ve Şişli’de özel bir hastanede tedavi olduğu iddialarının asılsız olduğunu belirtti.

“GAYET İYİ, KALE GİBİ”

Sevim Emre bu iddiaların çirkin olduğunu belirterek açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Bu haberler i nereden çıkarıyorlar bilmiyorum. İddiaların kesinlikle aslı astarı yok. Rutin kontroller için hastaneye geldik. Bütün kontrolleri yapıldı. Boş yere yakınlarımızı tedirgin ediyorlar. Sonuçların çıkmasını bekliyoruz. Nasipse yarın taburcu olacak. Orhan babanız gayet iyi. Kale gibi.”

“DİKKATLİ OLUN”

Daha önce koronavirüs salgınıyla ilgili açıklama yapan Gencebay, sıkı tedbirler alarak korunduklarını söylemişti. Bu konuda da açıklama yapan Orhan Gencebay açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Herkes gibi evde bekliyoruz. Maskemizi takıyoruz. Mesafemize dikkat ediyoruz. Evden çıkmıyoruz. Böyle yapmak zorundayız. Gerekenler yapılıyor. Dikkatli olun. Allah’ın izniyle üstesinden geleceğiz. Bundan dolayı kimsenin endişesi olmasın”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir