EkonomiGenelGündem

Bankadan emeklilere özel ayrıcalık: Hesaplara anında 1000, 1250 ve 1500 TL yatacak! Tek şartı var…

SGK ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda bankalar, emeklilere maaşa ek olarak promosyon ödemeleri yapmaya devam ediyor. Belirlenen koşullar dahilinde birçok banka emeklilere 1000 TL’den başlayan promosyon imkânı sunuyor. Garanti BBVA da bunlardan biri… Her türlü ihtiyaçlar için emeklinin yanında olduğunu açıklayan banka, promosyonun yanında emeklilere özel çıkardığı kredileri ile de biliniyor. Promosyon kampanyasında ise hesaplara ilk maaşa ek olarak 1000, 1250 ve 1500 TL şeklinde değişen tutarlarda karşılıksız ve geri ödemesiz destekler yatırılıyor. İşte Garanti BBVA’nın emeklilere özel kampanyası…

Garanti BBVA, maaşını buraya taşıyan ve 1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 1000 TL,

1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 1.250 TL,

2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise 1.500 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor.

Maaş taşıma işlemi, nüfus cüzdanı ile en yakın şubeye gidilerek gerçekleşebiliyor. Garanti BBVA şubelerinden ve BBVA ATM’lerinden emekli maaşı kolaylıkla çekilebiliyor. Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi yapılıyor. Promosyon ödemesi, müşterinin “Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi”ni imzalaması sonrasında, bankaya ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleşiyor. Taahhüt süresi boyunca maaş alınan bankanın değiştirilmemesi gerekiyor.

EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ

Garanti BBVA emeklilere özel yüzde 1,69 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Örneğin 10 bin TL’lik kredi alındığında; yüzde 1,69 faiz oranından 12 ay vadeyle aylık taksitler 947 TL’ye denk geliyor.

Bankanın açıklamasına göre, kredi sürecinde müşteriler şubeye yönlendirilebilir. Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir. Krediden yararlanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Kampanya kapsamında 3-36 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir