EkonomiGenelGündem

Emekliye ek koşulsuz, şartsız 1750 TL nakit desteği! Promosyon hakkınızı kaybetmeyin: 31 Ekim’e kadar geçerli

Kamu bankaları ve özel bankaların emeklilere özel hazırladıkları promosyon kampanyaları arasında Yapı Kredi’nin 1750 TL’ye varan promosyon kampanyası da bulunuyor. 31 Ekim’e kadar geçerli bu kampanyada emekliyseniz hesaplara maaşınıza ek olarak geri ödemesiz, karşılıksız, ek koşulsuz şartsız nakit desteği yatırılıyor. İşte Yapı Kredi emekli promosyonu detayları…

YAPI KREDİ’DEN YÜKSEK MİKTARDA PROMOSYON

Yapı Kredi, müşterilerinin Promosyon Taahhütnamesinin imzalaması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1500 TL’ye kadarsa 1.200 TL,

1500 TL-2500 TL arasındaysa 1.500 TL,

2500 TL’nin üzerindeyse 1.750 TL nakit promosyon ödüyor.

Kampanyaya tüm başvurular Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve banka şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor.

YENİ EMEKLİ OLACAKLAR İÇİN

Yapı Kredi tarafından, yeni emekli olup promosyon desteğinden yararlanmak isteyen vatandaşlar için yapılan açıklama şöyle:

“SSK veya Bağ-Kur’dan emekli olacaksanız e-Devlet / SGK Müdürlüklerine yapacağınız başvuruda, Emekli Sandığı’ndan emekli olacaksanız çalışmakta olduğunuz kuruma veya Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kamu Görevlileri Emeklilik Daire Başkanlığına ileteceğiniz emeklilik başvurusu dilekçesinde Yapı Kredi’yi tercih edebilirsiniz.”

MAAŞ HESABINI YAPI KREDİ’YE TAŞIMAK

Banka, kendi müşterisi olmayan emeklilere promosyon desteğini, maaş hesaplarını taşıma durumunda veriyor. Bunun için Yapı Kredi Mobil’i telefonlara indirmek gerekiyor. Buradan Yapı Kredi müşterisi olunuyor. Daha sonra e-Devlet veya SGK Müdürlükleri vasıtasıyla da SGK emekli maaşları Yapı Kredi’ye taşınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir