İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

En az ilkokul mezunu 4 bin TL maaşla personel alınacak! Temizlik görevlisi, bekçi, büro memuru ve daha pek çok sektör!

İŞKUR üzerinden her geçen gün yeni personel alım ilanları yayınlanmaya devam ediliyor. Yayınlanan son ilanlara göre en az ilkokul mezunu 4 bin TL maaşla personel alınacağı duyuruldu. Yapılacak olan personel alımında temizlik görevlisi, bekçi, büro memuru ve sekreter gibi pek çok sektör için iş ilanı yayımlandı.

Pandemi döneminde vatandaşların iş bulması daha d zorlaştı. Bu kapsamda devreye giren İŞKUR güncel iş ilanları kategorisinde yeni personel alım ilanları yayımladı. En az ilkokul mezunlarının başvurabileceği personel alımında adayların belirtilen birtakım şartları taşıması gerekiyor.

İŞKUR üzerinden işe girmek isteyenler için güzel haber geldi. Binlerce kişiye ekmek kapısı olacak İŞKUR 15 Ekim güncel iş ilanlarını duyurdu. Yayımlanan ilanlarda Türkiye2nin pek çok şehri için pek çok meslek üzerinden alım yapılacağı da gelen bilgiler arasında.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR iş başvurusu yapmak isteyen adayların ilk olarak sisteme üye olması ve daha sonra aşağıdaki link üzerinden istenilen mesleğe başvuru yapması gerekecek. Başvuru tarihi her ilaç için farklı olup, adayların başvuru şartlarını iyice incelemesi gerekiyor.

T.C. Vatandaşı olmak,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları, (Mezuniyet derecesi, ilanlara göre değişebilir)

18 yaşını tamamlamış olmak,

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımaları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması

İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

7 Yorum

  1. Sayın devlet büyüklerim sayın yetkililer lütfen duyun sesimizi kamu personeli yaş sınırında düzeltme yaparmısınız 35 yaş sınırında esneklik yapılsın bu yüzden kamuya yerleşmede zorluk yaşıyoruz birileri duysun okusun bu mesajımı lütfen çok rica ediyorum neolur

  2. Slm mrb öncelikle ben bu bekçi iş ilanları hakkında detaylı bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iş kuru aradım böyle bir şey yok denildi

  3. Bizde kamu personeli olmak istiyoruz yetkililer bize yardımcı olsun yaş sınırı olmasin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir