EkonomiGündem

Bankalar harekete geçti, kampanyalar peş peşe açıklandı! Akaryakıt istasyonlarında geçerli olacak indirim sizi bekliyor! Kritik tarih 15 Kasım

Akaryakıta peş peşe gelen zamların ardından bankalar da harekete geçti! Vatandaşın cebini rahatlatmaya yönelik bir adım da İş Bankası’ndan geldi. İş Bankası, 15 Kasım’a kadar Total akaryakıt istasyonlarında geçerli olacak 40 TL’ye varan indirim kampanyasını internet sitesi üzerinden açıkladı. Kampanya kapsamında 1 Ekim-15 Kasım tarihleri arasında sürücüler akaryakıt alışverişlerinde 40 TL indirim fırsatından yararlanabilecekler. İşte kampanyanın tüm detayları…

İş Bankası en yeni akaryakıt kampanyasını “1 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı Total istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı Total istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan!” diyerek müjdeledi.

KAMPANYAYA KATILIM

Kampanyaya katılımlar ise Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklanarak ücretsiz olarak yapılabilecek.

SMS ile kampanyaya katılım da mümkün! “TOTAL” yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 4402’ye gönderebilirsiniz. Katılım için gönderilen SMS’ler 1 SMS olarak ücretlendiriliyor.

KAZANILAN ÖDÜLÜN KULLANIMI

Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Total istasyonlarında görüntülenebilecek ve sadece yakıt alımında kullanılabilecek. MaxiPuan’lar, 19 Kasım 2021 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son karta yüklenecek. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 29 Kasım 2021 olarak açıklandı. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacak.

Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilecek ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir