EkonomiGündem

2 bin 500 lira üstü maaş alanlara müjdeli haber! Büyük jest yapıldı: Hesaplara geri ödemesiz 1000 lira destek ödemesi yatacak

Emekli maaşı 2.500 TL ve üstü olan emekliler için çok önemli bir gelişme meydana geldi. Bu doğrultuda bankalar emekli müşteri kazanmak için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Konu ile ilgili olarak ING Bank, emeklileri ilgilendiren bir kampanyasını duyurdu ve yapılan açıklamada emekli maaşını ING Bank’a taşıyanlara 1000 TL’ye kadar promosyon vereceği belirtildi. Ayrıca 2.500 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara 1000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

KAMPANYANIN KOŞULLARI

Konu ile ilgili olarak banka tarafından kampanyanın detayları da paylaşıldı. Emekliye promosyon kampanyasının koşulları ise şöyle paylaşıldı:

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız,

1500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 675 TL,

1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 850 TL,

2.500 TL ve üzeri ise 1000 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız.

Kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerimiz yararlanabilir.

ÜRÜN KOŞULU YOK

Promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmamaktadır.

Promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1500 TL’ye kadarsa 675 TL, 1500 TL-2500 TL arasındaysa 850 TL, 2500 TL’nin üzerindeyse 1000 TL nakit promosyon ödenir.

Kampanya 25 Şubat 2021 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

BAŞVURU DETAYLARI

Nakit promosyon başvuru işlemleri ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabilir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz.

3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunan müşterilerimiz, 25 Şubat 2021 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve 1.000 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir