EkonomiGündem

Milyonlarca kişiye müjdeli haber geldi! Geçim sıkıntısı yaşayanlara tek bir başvuru ile 1000 lira destek verilecek

Denizbank tarafından emekli müşterileri için çok önemli bir açıklama yapıldı. Bu açıklamada yeni bir kampanya duyuruldu ve kampanyada emekli müşterilerinin beğenisini kazanmak için düzenleme yapıldığı belirtildi. Bu açıklamada emekli maaşını Deniz Bank’ a taşıyan tüm emekli vatandaşlara geri ödemesiz 1000 TL promosyon vereceği belirtilerek “Emeklerinizin karşılığını verebilmek için sizi Deniz’e bekliyoruz” denildi.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Denizbank tarafından yapılan açıklamada ise bu kampanyanın detayları paylaşıldı. Kampanyanın detaylarına ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılacaktır.

Aylık 1.500 TL altında maaş alanlara 675 TL,

Aylık 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alanlara 850 TL,

2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.000 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.

Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, 1,000 TL’ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz.

PEŞİN OLARAK HESABA YATIRILACAK

Promosyon bedeli peşin olarak hesabınıza yatırılacaktır.

Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. Denizbank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır

18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz;

Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir.

Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.

Detaylı bilgi 0850 222 0 800 iletişim merkezi ve tüm Denizbank şubelerinde.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir