Gündem

Selçuk Bayraktar’ın acı günü! Özdemir Bayraktar vefat etti!

T3 Vakfi Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’ın babasından kara haber geldi. Özdemir Bayraktar’ın hayatını kaybettiği duyuruldu.

T3 Vakfi Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’ın babası Özdemir Bayraktar vefat etti.

HALUK BAYRAKTAR VEFAT HABERİNİ DUYURDU

Vefat haberi ise Haluk Bayraktar tarafından duyuruldu. Sosyal medyadan açıklama yapan Haluk Bayraktar açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Özdemir Bayraktar, Babamız, ilham kaynağımız bugün Hakk’ın rahmetine kavuştu. Değerlerinden taviz vermeden adanmış bir ömür yaşadı. Yılmak bilmeyen azmiyle araştırıp üretenlerden oldu. Haksızlıklar karşısında hiç pes etmedi, gücü yettiğince yardım etti. Allah rahmet eylesin.”

BAYKAR’DAN AÇIKLAMA GELDİ

BAYKAR’dan yapılan açıklamada ise “Milli Teknoloji Hamlesi idealinin ve Milli SİHA’larımızın öncü ismi, Yönetim Kurulu Başkanımız ve yol göstericimiz Özdemir Bayraktar, Hakk’a yürüdü.” denildi.

2 Yorum

  1. ALLAH gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun gurur duyduğumuz Selçuk bayrak ve ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum

  2. ALLAH rahmet eylesin Mekanı cennet olsun inşallah. Bayraktar ailesine sabır diliyorum bizlere böyle güzel bir aile bıraktığı için ayrıca teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir