EkonomiGenelGündem

Emekliye, memura, çalışana destek gibi destek! Acil nakit ihtiyaçlarınıza acil çözümler tek tek açıklandı!

Emekli, memur, çalışan olup ihtiyaçlarını karşılamada maddi sıkıntı yaşayan herkes için açıklandı! Acil nakit ihtiyaçları için bankalardan kredi çekmek isteyenler şartları karşılamaları koşulunda 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabiliyorlar. Üstelik zorlu ekonomik şartlar altında vatandaşı daha da zora sokmamak için faiz oranları düşürüldü, vadeler bireysel ihtiyaçlara göre ayarlandı. Biz de sizler için 10.000 TL kredi çekilmesi halinde uygulanacak faiz oranlarını derledik. Haberimizi kaydırarak size uygun bankayı görebilirsiniz.

CEPTETEB

CEPTETEB 10 bin TL ihtiyaç kredisi en düşük faiz oranını uygulayan bankalardan biri. 10 bin TL kredi çekildiğinde en düşük faiz olarak yüzde 1,45 gibi bir oran uygulanıyor. 36 ay vadede 376,13 TL taksitler aylık olarak hesaplanıyor.

ING

10 bin TL kredi çekilmek istendiğinde 1,35 faiz oranından başlayan ihtiyaç kredisi kampanyasından, henüz ING’li olmayan müşteriler 31 Ekim’e kadar yararlanabiliyorlar.

36 ay vadede aylık taksitler 386,56 TL’ye denk düşüyor.

İŞ BANKASI

Kişiye özel faiz uygulayan İş Bankası en düşük yüzde 1,60 oran veriyor. 36 ay vadeli kredi çekilince taksitler de 387,31 TL oluyor.

QNB FİNANSBANK

Tanışma kredisi altında yüzde 1,34 faiz oranı uygulayan banka müşterilerini aylık 368,06 TL taksitlerle de memnun ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir