Gündemİş İlanlarıKamu PersonelleriPersonel AlımıSözleşmeli Personel Alım İlanları

Kamuya sözleşmeli büro personeli ve tekniker alınacak! Başvurular yalnızca 3 belgeyle 1 Kasım’a kadar devam edecek

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne sözleşmeli personel alımı için ilan verdi. Toplam 19 personelin 18’i tekniker, 1’i ise büro personeli kadrolarına alınacak. İlana başvurular 25 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında alınacak. İş ilanına dair tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz…

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne bağlı İstanbul ilindeki personel ihtiyacı bulunan Tapu Müdürlüklerinde çalıştırılmak amacıyla, 18 adet Sözleşmeli Tekniker ve 1 adet Sözleşmeli Büro Personeli pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası kapsamında istihdam edilmek üzere, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek-2. maddesinin birinci fıkrasının (b) bendine göre KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacaktır.

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Yukarıdaki tabloda belirtilen bölümlerden mezun olmak,

2020 yılı KPSS-P93 (B) puan türünden 70 (Yetmiş) ve üzeri puan almış olmak,

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde yer alan şartlara uymak.

BAŞVURU SÜRECİ

Başvurular, 25.10.2021 tarihinden 01.11.2021 tarihi saat: 17:00’ye kadar (https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr/girisgecis.aspx?id=pdb) internet adresinden yapılacak ve istenilen belgeler taranılarak elektronik ortama aktarılacak. Kurum tarafından talep edilmesi halinde evrakların fiziki olarak ibraz edilmesi gerekecek.

Adayların, mezun oldukları ön lisans programına uygun pozisyonlara başvuru yapmaları gerekiyor. Farklı bölüm mezunlarının başvuruları geçersiz sayılacak.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

Diploma veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi

KPSS Sonuç Belgesi (İnternet Çıktısı)

Fotoğraf (Başvuru esnasında taranıp elektronik ortama aktarılacak)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir