Kamu PersonelleriKpss'siz Personel Alım İlanları

5000 TL Maaşla Çalışacak 20 Büro Personeli Alınacak!

İzmir İzenerji kurumunun verdiği ilana göre KPSS şartsız 20 büro personeli alımı yapılacak.

İzmir İzenerji kurumu yayınladı ilanda 20 büro personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilan şartlarında adayların başvurularında KPSS şartı aranmıyor. Memur alımı için iş başvurusu yapacak adayların en az lise mezunu olması şartı bulunurken son başvuru tarihi olarak 23.10.2021 tarihi belirlendi.

KPSS Şartsız Memur Alımı Başvuru Bilgileri

İzmir belediyesi büro görevlisi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen vatandaşların aşağıda bulunan kurum sitesi üzerinden başvurdukları kadroyu belirterek online iş başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Kamu Memur Alımı Başvuru Şartları

Kamu memur alımı için başvuru yapmak isteyen bütün adayların eğitim teknolojilerini etkin kullanabilmeleri, Türk vatandaşı olması ve tercihen en az lise mezunu olması gerekiyor.

Belediye işçi alımı için başvurularda bulunacak vatandaşların alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması gerekiyor.

İzmir belediyesi personel alımı için görev almak isteyen kişilerin sorumluluk sahibi olan süreç sahiplerine destek ve danışmanlık hizmeti verilmesini sağlamak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve kurumsal risk kültürünün geliştirilmesini sağlamalıdır.

İzenerji alımları için çalışmak isteyen kişilerin analizler gerçekleştirerek üst yönetime iyileştirme önerileri sunulması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve faaliyet ile ilgili bilgilerin toplanmasını yapabilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir