Genel

Adını değiştirmiş! Reza Zarrab ortaya çıktı!

2016 yılında ABD’de tutuklanan ve itirafçı olmasından sonra tahliye edilen Rıza Zarrab ortaya çıktı. Yıllar sonra ortaya çıkan Zarrab, adını Aaron Goldsmith olarak değiştirdiği ve binicilik merkezi kurduğu belirtildi.

2016 yılının Mart ayında ABD’de kara para aklama suçundan dolayı tutuklanan ve itirafçı olduktan sonra tahliye eden Zarrab ortay açıktı.

Serbest olduğu süre boyunca ortada görünmeyen Zarrab’ın ABD’nin Florida eyaletinde olduğu ve adını da Aaron Goldsmith olarak değiştirdiği öğrenildi. Gelen bilgiye göre Zarrab’ın aynı zamanda NExt Level Performance isimli bir binicilik merkezi kurduğu da aktarıldı.

Haber, Next Level Performance’i tanıtan bir derginin yazdığı yazı ile ortaya çıktı. Yazıda şu ifadeler kullanıldı:

“Belirli sayıda biniciye hizmet veren bu yerin tasarımı çok üstün. Merkezin kurucusu ve sahibi Aaron Goldsmith, biniciliği bir sonraki seviyeye taşımak için binicilere gerekli malzemeleri ve ortamı sağlamayı hedeflediklerini söyledi”

Haber içerisinde Goldsmith ismi ile yer alan Zarrab’ın şu ifadelerine yer verildi:

“Neredeyse 20 yıldır bu sektördeyim, genelde sıçrama üzerine çalışıyordum. Şimdi ise at terbiyesi konusuna eğilmeye başladık. Allah’a şükür arkamdaki ekip çok iyi, Sonata’yı ilk gördüğümde içimden bir ses harika bir at olduğunu söylemişti. Atın yetiştiricisi Maryanna Haymon’a minnteratım ve elbette Caroline Roffman da onu geliştirerek harika bir iş çıkardı. Bizi destekleyen herkese teşekkür ederim. Sonata özel bir at, bir sonraki hedefim onun gelecek yılki Dünya Şampiyonası’nda ABD’yi temsil ettiğini görmek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir