Gündem

Korkunç trafik kazası! Trafikte korkunç yarış

Hadımköy’de, sürücülerinin sürat yaparak birbirleriyle yarıştığı iki otomobilden biri, önlerinde ilerleyen başka bir otomobile çarptı. İki otomobilin hasar gördüğü kaza anı arkadan gelen bir aracın kamerasına yansıdı.

ŞOFÖRLER YARA ALMADI

Söz konusu kaza öğlen saatlerinde Hadımköy Çatalca yolunda meydana gelirken iki otomobil sürücüsü birbirleriyle yarışarak, yolda süratli bir şekilde ilerlemeye devam ediyordu. Yarış sırasında otomobillerden biri önündeki bir başka otomobile çarptı ve çarpışan iki otomobil de hasar görürdü. Ayrıca iki sürücü de şans eseri kazadan yara almadı.

Yarıştaki diğer otomobilin sürücüsü kazaya aldırmayıp durmayarak, aracıyla uzaklaştı. Kazanın bildirilmesi üzerine sevk edilen polisler kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Arkadan gelen başka bir aracın kamerasına kaza anı yansıdı. Bu görüntülerde hızla ilerleyen iki otomobilden birinin önündeki otomobile çarptığı, çarpmanın etkisiyle otomobillerin savrulduğu görülüyor. Bunun yanı sıra yarış yapan diğer otomobilin sürücüsünün kazaya rağmen durmadan devam ettiği görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir