Genel

Ünlü şarkıcıdan şoke eden İbrahim Tatlıses itirafı! İbrahim Tatlıses’in istismarına uğradım!

Ünlü şarkıcı Serpil Benay tarafından şoke eden bir açıklama geldi. Uçankuş TV programına konuk olan şarkıcı Benay, yıllar önce İbrahim Tatlıses’in istismarına uğradığını itiraf etti.

Katıldığı programda başına gelenleri anlatan ünlü şarkıcı, “Bu olay benim bitişim oldu” dedi.

Bugün Uçankuş TV’de yayınlanan Cumartesi Magazini’ne Serpil Benay konuk oldu. Ünlü şarkıcı bir dönem 80 ve 90’ların önemli ismiydi. Benay, canlı yayında İbrahim Tatlıses ile ilgili şoke eden itiraflarda bulundu.

“BENİ TAM BİTİRDİLER”

Benay, yıllar önce İbrahim Tatlıses’in istismarına uğradığını iddia ederek, “İsmim öne çıksın diye yapmıyorum bunun. Benim böyle şeylere ihtiyacım yok. Öyle bir şey yaşandığı için erkek arkadaşım ayaklandı. O zaman bir sürü olaylar oldu. O da benim bitişim oldu. Tam bitirdiler beni” dedi.

Dans sanatçısı olan Leyla Adalı’nın da Tatlıses’in tacizine uğradığını itiraf etmesi üzerine konuşan Serpil Benay, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Böyle şeyler bana çok geliyor. Benim yaşadığım bunlar hepsi aynı şeyler işte. Gazino kulisler ve televizyonlarda herkes aynı şeyleri yaşıyor. İbrahim Tatlıses’in mağdurlarını çağırırsa burada 5 sene her gün program yaparsın. Bazı insanlar utanıyor. Ben de utanıyordum ama sonra ben ne yaptım da utanıyım ki dedim. Ya da Leyla Adalı niye utansın ki?”

Tatlıses, iddialara ilişkin henüz açıklama yapmadı.