Kültür-sanat

Yargı 10. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ilgaz Ceylin’dan vazgeçmiyor!

Kanal D ekranlarının yeni sezonda yayın hayatına başlayan dizileri arasında olan yargı Pazar günleri resmen fırtına gibi esiyor. Sevilen dizinin başrolünü Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu paylaşıyor. Pazar günü 9. Bölümü ile ekranlara gelen Yargı son derece heyecanlı bir yerde sona ermişti. Peki, Yargı 10. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Konusu, oyuncusu ve akışı ile herkesi kenedine hayran bırakan ve izleyenleri ekrana kilitleyen Yargı her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyenlerle buluşuyor. Başarılı dizide katilin Engin olarak ortaya çıkması herkesi sevindirirken, Ilgaz ve Ceylin arasındaki aşk getirilimi heyecanlandırıyor.

Ilgaz’ın her fırsatta Ceylin’e bir adım atması, ancak Ceylin’in geri planda durması izleyenleri heyecanlandırıyor. Ancak Ceylin ne kadar geri durursa dursun, Ilgaz ondan vazgeçmiyor.

YARGI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yargı yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Haftada 2 fragman veren dizinin yeni bölüm ilk fragmanının 11 Kasım Çarşamba günü yayınlanması bekleniyor. Yeni fragman yayınlandığında sizler için haberimize eklenecektir.

 YARGI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yargı yeni bölüm her Pazar günü yayınlanıyor. 14 Kasım Pazar günü Yargı 9. Bölüm yayınlandı. Yardım 10. Bölüm 21 Kasım Pazar akşamı 20.00’de izleyenlerle buluşacak.

YARGI DİZİSİ OYUNCULARI

Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz)

Pınar Deniz (Ceylin)

Hüseyin Avni Danyal (Metin)

Uğur Polat (Yekta)

Mehmet Yılmaz Ak (Pars)

Ali Seçkiner Alıcı (Zafer)

Arda Anarat (Çınar)

Ece Yüksel (İnci)

Zeyno Eracar (Gül)

Uğur Aslan (Eren)

Onur Durmaz (Engin)

Başak Gümülcinelioğlu (Neva)

Pınar Çağlar Gençtürk (Aylin)

Onur Özaydın (Osman)

Özlem Çakar (Makbule)

Zeynep Atılgan (Parla)

Beren Nur Karadiş (Defne)

Cezmi Baskın (Merdan)