Kültür-sanat

Yargı dizisi Savcı Pars hastalığı ne? Pars savcı ne hastalığına yakalandı? Yargı dizisi Pars Savcı..

Kanal D ekranlarının en sevilen dizileri arasında hızlıca yerini alan Yargı dizisi son dönemlerde iddialı bir şekilde ilerliyor. Dizide Pars Savcı karakteri ile izleyenlerin beğenisini kazanan Mehmet Yılmaz Ak ilgiyle takip ediliyor. Bir önceki bölümde Pars Savcı’nın dikkat çekici hareketleri sonrasında Yargı dizisi Savcı Pars hastalığı ne? Pars savcı ne hastalığına yakalandı? Soruları araştırılmaya başlandı.

PARS SAVCI HASTA MI?

Dizinin son bölümünde Pars Savcı kardeşinin uzattığı tost tabağını tutamadı. Kolundaki his kaybı yüzünden Pars savcı hasta mı? Soruları araştırılmaya başlandı. Pars savcının hastalığı ortaya çıktı!

Bir gece dinlenince kolundaki his kaybı geçti. Ancak dizinin önceki bölümlerinde Pars Savcı’nın göz damlası kullanması, iştah kaybı ve uykusuzluk yaşaması, izleyenlerin dikkatinden kaçmadı.

Bütün bu belirtileri bir arada yakalayan izleyenler, Pars Savcı’nın hastalığı ne? Sorusunu sormaya başladı.

Konuya ilişkin sosyal medyada yapılan yorumlara göre Pars savcının madde kullandığı ya da ciddi bir hastalığı olması sebebiyle bunları yaşadığı iddia ediliyor.

Bugünkü yeni bölümde Pars’ın epilepsi hastalığı olduğu ortaya çıktı.

EPİLEPSİ NEDİR?

Epilepsi sık görülen bir nörolojik hastalık olarak bilinmektedir. Ani ve kontrolsüz boşamalar meydana gelir. Bu rahatsızlık beynin yönetmiş olduğu pek çok fonksiyonu bozabilir.

Epilepsi ilk belirtileri nelerdir?

Nöbet Öncesi Belirtiler

Uyuşma.

Nahoş kokular alma.

Görme veya duyma değişikliği.

Ani korku hissi.

Mide bulantısı veya midede baskı hissi.