İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

Kamuya bekçi alımı bugün başladı! Deneyim aranmıyor!

İŞKUR Kamu Kurum Dışı İş İlanlarına göre bekçi alım ilanı yayımlandı. Kamu kurumuna yapılacak olan personel alımı için başvuruların bugün itibarıyla başladığı ve 26 Kasım tarihine kadar devam edeceği belirtildi. Alıma ilişkin merak edilen tüm detaylar şu şekilde aktırıldı:

Manisa Demirci Belediyesi bünyesine bekçi alımı yapılacak. 22.11.2021-26.11.2021 tarihleri arasında yapılacak olan bekçi alımı için adaylarda arana şartlar ve istenilen belgeler ayrıca ifade edildi. İşçi kategorisinde yapılacak alıma dair merak edilenler haberimizde..

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru Tarihleri: 22.11.2021-26.11.2021

Başvuru Adresi: Bahçeler Mahallesi K.İ.E. Akıncılar Caddesi No:59

Telefon: 0236 462 13 22

Görüşme Adresi: Bahçeler Mahallesi K.İ.E. Akıncılar Caddesi No:59

ÇALIŞMA ŞARTLARI

Çalışma Süresi: 45 Saat (Haftalık)

Çalışma Saatleri: 08.30 – 17.30

Çalışma Adresi: Hacıhamza Mahallesi 222 Ada 59 Parsel

MÜRACAAT KOŞULLARI

1.Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelikte belirtilen şartları taşımak olması.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Başvuruda bulunacak olan kişilerin birtakım evrakları hazırlaması gerekiyor. 26 Kasım Cuma tarihine kadar başvuru için istenilen 2 evrak şu şekilde:

Sağlık Raporu

Diploma

İLAN METNİ İÇİN TIKLAYIN

5 Yorum

  1. Tutturmuşsunuz bir asgari ücret diye asgari ücret sistemi çözülür ama ülkede kamu personeli,yaş sınırı,iş ve istihdam sorunlarının en kısa zamanda çözülmesi lazım çünkü insanlar iş bulamıyor bu adaletsiz,etik dışı,vicdansız,akıl dışı çürük bir uygulamadır iş ve istihdamın önünde bir engeldir

  2. Kamu personeli için yaş 30 35 sınırı ama emeklilik yaşı 65 bu makul mü madem öyle vekiller de de 65 yaş bunaklarının hepsi istifa edilsin akıl sağlığı heyet raporu alsın 35 45 yaş olsun 45 üstü kimse vekil olamasın en azından ülkem bu hale gelmez dolar olmuş 13 TL ise askeri ücretli dolar bazında ilerlesin diyecem ama küçük esnaf iflas eder vekil maşı 5000 üstü olmasın cumhur başkanı maşı 7000 üstü olmazsa bu ülke kalınır kadv ötv düşürüldü Suriyeliler defolup gidsin ülkesine savaş varsa eyvallah ama bayramda gezmeye gidiyorsa hayır Türkiye enayi değil biz asalak besleyemeyiz sırf bazı zarların cebine para girecek diye deyil halkı düşünen yönetici istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir